Skip to main content

Spoločnosť Dexion (zo starogréskeho slova ‘Správny’) bola pôvodne založená Demetriusom Comino. Spoločnosť Comino vyvinula model „Dexion Slotted-Angle“ (1947), ktorý priniesol svetu nastaviteľné úložné systémy a pokračoval v razení cesty pre účelové systémy paletových regálov a policových regálov spoločnosti Dexion.

Dnes sme popredným svetovým poskytovateľom riešení pre logistiku skladu. Od januára 2018 je Dexion členom skupiny Gonvarri Material Handling Group, ktorá zahŕňa aj popredné priemyselné značky Constructor, Kasten, Stålteknik a Kredit.

S celkovo 6 výrobnými závodmi v Nemecku, Rumunsku, Fínsku, Švédsku a Českej republike dodávame našim zákazníkom po celom svete skladovacie logistické riešenia na mieru. Od statických regálov po plne automatizované riešenia skladovania poskytujeme zákazníkom po celom svete kompletné riešenia pre ich sklad.

V Európe zamestnávame 1 300 ľudí. Sme tiež zastúpení v Európe a vo veľkých častiach sveta, ako je Afrika, Blízky východ, USA a Južná Amerika, s rozsiahlou distribučnou sieťou. Bez ohľadu na to, kde ste, ako globálny hráč sme vždy po ruke.

Interné testovacie laboratórium
6 výrobných závodov
Etický záväzok
400 zamestnancov orientovaných na zákazníka