Skip to main content

Spoločnosť Dexion je súčasťou skupiny Gonvarri Material Handling, popredného paneurópskeho poskytovateľa produktov a riešení pre skladovanie. Skupina sa navyše predáva v celej Európe pod značkou Constructor, Kasten, Stålteknik a Kredit.

Spoločnosť vlastní od roku 2007 Altor Fund 11. Skupina je tretím najväčším poskytovateľom úložných riešení pre priemyselný sektor v Európe a najväčší v komerčnom sektore.

Dexion bol pôvodne založený v Londýne Demetriusom Cominom, ktorý od konca 40. rokov 20. storočia urobil prevrat v konštrukcii prestaviteľných a iných typoch regálov a skladov. Ak chcete získať viac informácií o našej histórii, kliknite tu.

V súčasnosti sa naše produkty zahŕňajú škálu od inovatívnych paletových regálov a regálových technológií až po kancelárske a archívne úložné riešenia. V rámci skupiny máme dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti, ktoré využívame v spolupráci s našimi zákazníkmi na poskytnutie najlepších riešení.

Dodávame viac ako len produkty a poskytujeme kompletný balík služieb, vrátane poradenstva, plánovania a údržby, či je to požiadavka na vybavenie skladu alebo distribučného centra alebo riešenia regálov pre maloobchod, výrobu a automobilový priemysel.

Pri akejkoľvek vašej požiadavke môže spoločnosť Dexion skutočne prispieť k zlepšeniu vášho podnikania tým, že poskytne prvotriedne pracovné a skladovacie prostredie.

Štruktúra skupiny - krajiny a ľudia

S obratom takmer 200 miliónov eur, viac ako 1200 zamestnancami a modernými výrobnými zariadeniami, ktoré sú strategicky umiestnené na kľúčových trhoch Rusko, Rumunsko, Fínsko, Švédsko, Česká republika a Nemecko, sme vedúcou silou v skladovom priemysle.

Skupina má silné lokálne zastúpenie v celej Európe, ako aj predajnú sieť po celom svete vrátane Afriky, Stredného východu, Severnej a Južnej Ameriky.

Získajte viac informácií o produktoch a službách spoločnosti Dexion.