Skip to main content

Chápeme, že je dôležité mať vždy plne funkčný sklad. S naším programom preventívnej údržby vrátane vzdialenej podpory pre našich zmluvných zákazníkov v oblasti strojov môžeme minimalizovať možnosť porúch.

Poskytujeme kompletný balík profesionálnych služieb, aby sme v prípade, že váš produkt vyžaduje pozornosť, zaistili rýchlu reakciu. Aby sme sa ubezpečili, že je váš skladovací stroj v optimálnom stave, vykonávame tiež pravidelný servis, ktorý pomáha predĺžiť jeho životnosť a skrátiť dobu odstávky, ktorá je dôsledkom poškodenia, ktoré môže ostať nepovšimnuté.

Môžete si vybrať rôzne úrovne služieb v závislosti od toho, ako rýchlo je potrebné opraviť a čo je potrebné opraviť. Potrebnú podporu a pomoc vám môže poskytnúť plánovaná údržba vášho počítača našim kvalifikovaným servisným tímom.

Náhradné diely

Pre skladovacie stroje sú k dispozícii rôzne balíčky náhradných dielov. V prípade potreby vám poskytneme originálne vysoko kvalitné náhradné diely. Náhradný diel je možné zakúpiť  v sadách na urýchlenie prípadných opráv.

Naše tímy kvalifikovaných servisných a údržbárskych technikov vám môžu pomôcť; vykonávanie akýchkoľvek potrebných nápravných prác a zabezpečenie nepretržitého servisu a podpory našich strojov vo vašich priestoroch alebo s diaľkovou podporou.

Servisná zmluva

Naším cieľom je pokračovať v spolupráci s našimi zákazníkmi pri poskytovaní neustálej podpory pri údržbe a servise našich strojov.

Viac
Vzdialená podpora

Prevádzkovatelia môžu získať pomoc v priebehu niekoľkých minút, keď majú otázku, ktorú nemôžu vyriešiť sami.

Viac