Skip to main content

Sme popredným svetovým poskytovateľom úložných riešení. Podporujeme našich zákazníkov v celom životnom cykle ich skladovacích potrieb, od počiatočného plánovania až po inštaláciu a priebežný servis a podporu.

Sme členmi skupiny Gonvarri Material Handling, vedľa iných špičkových značiek odvetvia, vrátane Constructor, Kasten, Stålteknik a Kredit.

Dodávame špičkové inovatívne riešenia úložných systémov, ktoré zabezpečujú, že spĺňame potreby našich zákazníkov bez ohľadu na ich problémy so skladovaním. Náš dosah pokrýva takmer každý kontinent, kde sme pomohli niektorým svetovým špičkovým značkám a priekopníckym malým a stredným podnikom.

Poskytujeme našim zákazníkom prístup k celosvetovým odborným znalostiam a podpore. Zaviazali sme sa k vývoju úložných riešení, ktoré pomáhajú našim zákazníkom pracovať rýchlejšie a efektívnejšie a sú stále rentabilnejšie. Jednoducho povedané, funguje to!

Spokojnosť zákazníkov je naším cieľom! Aby sme to dosiahli, spolupracujeme s našimi klientmi a vyvíjame riešenie, ktoré im vyhovuje v každom detaile, prispôsobenom všetkým požiadavkám. Riešenie, ktoré bude zodpovedať dynamike pracovného prostredia efektívne a presne.

Ak sa chcete o nás dozvedieť viac, zvoľte svoju oblasť záujmu z nižšie uvedených možností.