Skip to main content

GMH Tower S je určený na skladovanie ťažkých nadrozmerných materiálov, ako sú lisovacie formy alebo ťažké tovary na špeciálnych paletách.

GMH S TowerKombináciou funkcií a výhod MS a LS Towers je možné navrhnúť špeciálny úložný systém, ktorý je prispôsobený špecifickým vlastnostiam uložených jednotiek, ako aj požiadavkám zákazníka na ukladanie, manipuláciu a ochranu uložených jednotiek.

Nakladacie bunky - váženie nakladacej jednotky

Snímače zaťaženia sú inštalované na spodnej podpere a zobrazujú hmotnosť každého kontajnera. Vďaka tejto aplikácii ponúka Tower S bezpečnostné vybavenie, ktoré automaticky zastaví stroj v prípade preťaženia kontajnera.

Hmotnosť kontajnera v nakladacej / vykladacej polohe je vizualizovaná na štandardnej klávesnici alebo priamo na monitore PC v prípade rozhrania s riadiacim softvérom. Aplikácia obsahuje štyri snímače zaťaženia FTO, pripevnené v každom rohu spodnej podpery (poloha nakladania / vykladania), doplnené sadou montážneho príslušenstva a vysielačom hmotnosti na spojenie snímačov zaťaženia s PLC úložného systému. 

GMH Tower S Operator

 

Typ oblasti operátora

Veža S môže mať jednu alebo viac oblastí obsluhy na prednej, zadnej alebo bočnej strane stroja.